تخفیفات در موسسه زبان حافظ

زبان آموزان جدید

دو دسته از زبان‌آموزان می‌تونن از تخفیفات 10 تا 35 درصدی در موسسه حافظ استفاده کنن.

معرف

زبان آموزان جدید

زبان آموزانی که برای اولین بار در کلاس‌های موسسه ثبت نام می‌کنن می‌تونن  با استفاده از پروفایل زبان آموزی خود و از قسمت “ثبت معرف” شماره ی زبان آموزی معرف رو وارد کنن و با استفاده از این کد،  10 درصد کد تخفیف برای ثبت‌نام در کلاس‌ها دریافت کنن. 

کد تخفیف
آیکون دو فرزندی

دو فرزندی + کد معرف

زبان‌آموزی که دارای تخفیف دو فرزندی (10 درصد) و تخفیف کد معرف (10) درصد هست، می‌تونه جمعا 20 درصد کد تخفیف دریافت کنه.

تخفیف

ترم مجازی + کد معرف ​

زبان‌آموزی که هم در کلاس مجازی شرکت می‌کنه شامل 15 درصد تخفیف و با استفاده از تخفیف 10 درصدی کد معرف جمعا 25 درصد کد تخفیف دریافت می‌کنه.

تخفیف

دو فرزندی+ ترم مجازی + کد معرف

زبان‌آموزی که هر سه شرایط رو داره، می‌تونه جمع 35 درصد تخفیف از موسسه حافظ دریافت کنه.

این زبان آموزان می‌تونن، با معرفی آموزشگاه به دوستان و آشنایان خودشون 15 درصد از کمسیون از ثبت‌نام آن‌ها  دریافت کنن.

به یاد داشته باشین: تخفیف افلیت برای زبان آموزانی هست که با معرفی شما جذب موسسه می‌شن ( ترم اولی هستن )؛ برای زبان آموزان سنوات‌دار اعمال نمی‌شه. این تخفیف برای زبان آموزانی که تازه قصد ثبت نام دارن و سنوات ندارند (اون ده درصد افلیت شامل حالشون میشه )

اگر زبان آموزی از کد معرف شما استفاده کرده باشه، شما 15 درصد حق کمیسیون از شهریه ثابت رو دریافت می‌کنین. این مبلغ دو روز بعد از شروع کلاس قابل برداشتن است. 

تخفیفات

معرف

سوالات متداول

شما می‌تونین دو روز بعد از شروع کلاس‌ها، با مراجعه به مشخصات پرسنلی و تکمیل اطلاعات حساب، درخواست برداشت وجه رو ثبت کنین.  

خیر، هیچ محدودیتی وجود نداره. هر تعداد نفری که از کد معرف شما استفاده کرده باشن، حق کمسیون شما محفوظ است. برای مثال در صورتی که 4 زبان آموز از کد شما در کلاس‌های انگلیسی با شهریه 895 هزار تومن شرکت کرده باشن، شما می‌تونین 536 هزار تومن دریافت کنین.

بله. زبان اموز بدون هیچ نسبت زبان آموزی با شما برای کلاس حضوری 10 درصد تخفیف و زبان آموز بدون هیچ نسبت زبان آموزی با شما برای کلاس مجازی 25 درصد تخفیف دریافت می‌کنن.

زبان آموز با داشتن نسبت فامیلی با شما برای کلاس حضوری 20 درصد تخفیف و زبان آموز با داشتن نسبت فامیلی با شما برای کلاس مجازی 35درصد تخفیف دریافت می‌کنند .

برای کسب اطلاعات بیشتری وارد پروفایل خود بشین